paretti- agencja pracy tymczasowej

 


Nasze hasło – Łączymy zawodowo

Dla Pracownika:

         Pomagamy znaleźć pracę w kraju i za granicą, zapewniając jak najlepsze warunki zatrudnienia. Mamy sprawdzonych partnerów w całej Polsce, a także w Holandii, Niemczech, Norwegii i Belgii.

 


Dla Pracodawcy:

         Zajmujemy się : Rekrutacją, leasingiem pracowniczym, usługami Try&hire i Payrol. Naszą ofertę każdorazowo dostosowujemy do wymogów i oczekiwań pracodawców, aby zoptymalizować proces zatrudniania. Szukamy zarówno pracowników niewykwalifikowanych jak i specjalistów. Korzystamy z różnych sprawdzonych metod rekrutacyjnych i przede wszystkim z naszej bogatej bazy kandydatów. 

 

 ZESPÓŁ PARETTi


  1

 

Aneta

 Paweł Paczos 

Szef firmy PARETTi, stanowczy acz pełen zrozumienia dla swojego zespołu, obdarzony dość niekonwencjonalnym poczuciem humoru. Posługuje się językiem angielskim, niemieckim oraz po trosze francuskim. Często wyjeżdża za granicę, by rozszerzać działalność firmy na nowe rynki. Esteta, przywiązujący dużą wagę do detali, m. in. w materiałach reklamowych. Gdy tylko czas pozwala – zapalony piłkarz.

 Aneta Paczos 

Absolwentka Informatyki i Zarządzania, ścisły umysł a jednocześnie znawczyni i miłośniczka literatury i muzyki klasycznej. Manager i szkoleniowiec z 20-letnim doświadczeniem w korporacji, z nastawieniem na realizację precyzyjnie obranego celu. W PARETTi zajmuje się szkoleniami, rekrutacją na rynek norweski, oraz wyznaczaniem nowych kierunków rozwoju. W wolnych chwilach biega, wyjątkowo - również bez celu.

 

3 4 5

Kalina Spyrka

 energetyczna i uśmiechnięta, zdecydowanie najbardziejżartobliwa osoba w zespole PARETTi. Zajmuje się głównie obsługą lokalnych Kontrahentów, prowadząc rekrutacje – czy to w rozmowie telefonicznej czy osobiście z Kandydatem – zawsze z właściwą sobie serdecznością i profesjonalizmem. Jako z wykształcenia manager ds. ekonomicznych dobrze odnajduje się w zarządzaniu zespołami pracowniczymi, z niespotykaną solidnością deleguje zatrudnionych na stanowiska, rozpisuje grafiki i koordynuje działania.  Rozpoznawalna już z daleka po majestatycznej grzywce. Zawsze służy dobrą radą, jest pomocna i otwarta na ludzi. Dzwoniąc do biura, na nagraniu można usłyszeć jej kojący głos.

 

Daria Szkudlarek

ekonomistka, sprawuje pieczę nad kwestiami płacowo-administracyjnymi. Zawsze gotowa do pomocy, reguluje przepływ informacji wewnątrz firmy. Stanowi pierwszą linię kontaktu między światem zewnętrznym a PARETTi, z anielską cierpliwością i profesjonalizmem toczy długie i owocne rozmowy zarówno z Pracownikami jak i Kontrahentami. Czasem, gdy obowiązek wzywa, wybiera się do okolicznych miast powiatowych, gdzie przeprowadza rozmowy z Kandydatami, wytrwale poszukując zainteresowanych osób, by wypełnić zapotrzebowanie Klientów PARETTi. Darzona powszechnym szacunkiem, dzwoniący do biura często proszą o rozmowę z nią, tytułując „szefową” bądź „kierowniczką”.

 Magdalena Kampa

 kolejna reprezentantka sekcji ekonomistów w PARETTi. Jest pierwszą osobą, którą widzimy po wejściu do biura. Z entuzjazmem wita nowoprzybyłych, przedstawiając im aktualne oferty pracy. Uczestniczy w kursie technika rachunkowości, uczęszcza na szkolenia, dużo energii poświęca załatwianiu formalności płacowych. Gdy pojawia się potrzeba spotkania z Pracownikami poza biurem – „udaje się w teren”. Przygotowuje się do pozyskiwania i obsługi klientów niemieckojęzycznych po planowanej intensyfikacji działalności na rynku niemieckim. Po godzinach piecze pyszne ciasta. 

 

 

 

 


 

piotrek

7

 Piotr Piekarski 

Absolwent wychowania fizycznego. W wolnym czasie sporo czyta, pływa, uwielbia rower oraz wyszukuje nowinek z obszaru dietetyki, muzyki, kinematografii ,a przede wszystkim psychologii. W PARETTi zajmuje się rynkiem zagranicznym, utrzymując stały kontakt z Partnerami Biznesowymi, a także Kandydatami do pracy. Rzetelne podejście do każdego zadania oraz umiejętności interpersonalne pozwalają mu działać z sukcesem i stale otwierać się na nowe wyzwania. Dusza towarzystwa z niezależną postawą, dużo czasu spędza na analizowaniu relacji społecznych. Stara się podchodzić do każdego zagadnienia indywidualnie, kształtuje go intuicja która sprawia, że potrafi czytać między wierszami, dzięki swojej naturalnej ciekawości i energii.

 Daniel Bednarczuk 

Toczący zażarte i owocne boje z komputerowym kodem informatyk PARETTi. Wpatrzony w rzędy cyfr, liter i znaków wyświetlanych na (aż!) dwóch monitorach czuwa nad płynnym działaniem systemów i urządzeń biurowych. Kiedy trzeba – odrywa się od monitorów, nie stroniąc od kontaktu z Klientami i Pracownikami. Wierny kibic Borussii Dortmund (nawet po odejściu zeń większości Polaków). Po pracy podbija opolskie knajpy i pogrywa na gitarze.

 

 

  • coroplast
  • nutricia
  • storaenso
  • tauron